Solárne systémy - POLOM s.r.o. Žilina

Pondelok-piatok   7:00- 15:30 hod

Bytčická 89 Žilina 0905034621

Prejsť na obsah
Moja web stránka
Menu


Solárne systémy

SORTIMENT
SOLÁRNE  kolektory na strechy BRAMAC sú v dnešnej dobe cenovo dostupné a ich návratnosť, pri súčasnom globálnom oteplovaní , aj na severe Slovenska sa počíta na niekoľko rokov. Na ohreve vody môžete ročne ušetriť až 60% energií. Solárne kolektory BRAMAC sú zapustené do strechy(vstavané) čo je estetickejšie a bezpečnejšie pri eventuálnom poškodení snehom a ľadom v zimnom období. V ponuke máme kompletný systém s nemeckou technológiou a reguláciou.

V ponuke má BRAMAC aj kompletný systém FOTOVOLTAICKÝCH striech BRAMAC. Ďalšie informácie v našej predajni alebo na www.bramacsolar.sk

Overené praxou:  Na spodnom obrázku je RD situovaný v okolí Žiliny ,sklon strechy cca 30° C. Inštalované solárne panely BRAMAC zapustené s plochou 4 m2 , max. teplota vody v zásobníku 65 ° , objem zásobníka 500l.  Trom osobám vydrží  teplá voda na sprchovanie  5 dní  (pri zatiahnutej oblohe). Od 1.4.2017  teplá voda výhradne ohrievaná solárkom,ukončenie ohrevu solárkom 3. november 2017, kedy bolo pre zlé počasie potrebné zapnúť tepelné čerpadlo.
Akcia BRAMAC. Pri kúpe strechy BRAMAC ponúkame vstavaný slnečný kolektor BRAMAC SOLAR s výraznou zľavou .
Dnes 25.2.2019 vonkajšia teplota -5 st. C, teplota solárnych panelov 39,8 st. C, úžitková voda sa ohrieva na 40 st. C.
Návrat na obsah